Royal Brand
royalbrand.biuroprasowe.pl
Pilkington SaniTise™ pośród nagrodzonych w programie IRBS
W czerwcu miał miejsce trzydziesty, jubileuszowy Konwent Stolarki. W jego trakcie wręczono nagrody firmom startującym w programie IRBS – Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki. Jedną z wyróżnionych firm została spółka Pilkington Polska, nagrodzona za szkło antymikrobowe Pilkington SaniTise™.
Informacje prasowe
2021-07-12, 15:30
Jak szyby przeciwsłoneczne wpływają na komfort w budynku?
Dane są jednoznaczne – robi się coraz cieplej, co oznacza również więcej upałów. W takiej sytuacji korzystamy z klimatyzacji, ale zużywa ona energię i przyczynia się do dalszego wzrostu temperatur. Czy szkło przeciwsłoneczne może wpłynąć na komfort w mieszkaniu?
Informacje prasowe
2021-07-06, 10:29
Różnice kulturowe a kultura korporacyjna
Współczesny świat jest wielką siecią współzależności. Wielokulturowość zespołów może działać korzystnie, ale może być też źródłem problemów. Uświadomienie sobie różnić kulturowych jest pierwszym krokiem do budowy zdrowych i przyjaznych relacji.
Informacje prasowe
2021-05-25, 13:00
Słyszalne, ale niedostrzegalne. Jak pomagać okolicznym ptakom?
Od tysięcy lat ptaki żyją obok nas. Miasta dają im dostęp do dużej ilości pokarmu oraz miejsc lęgowych, ale są również pełne zagrożeń – przykładem mogą być kolizje ptaków z szybami. Współczesne technologie szklane oraz kilka prostych działań mogą pomóc im przetrwać w miejskiej dżungli.
2021-05-18, 12:30
Może przyjść z fabryki, może spaść z nieba. Szkło – unikatowy materiał
Współcześnie, szkło jest dla nas przezroczyste – dosłownie i w przenośni. Jest niezbędnym elementem każdego okna, tworzy się z niego naczynia i ozdoby, ale nie zawsze było tak wszechobecne. Przez wieki było materiałem luksusowym i trudno dostępnym, a jego produkcja stwarzała wiele trudności.
Informacje prasowe
2021-05-11, 10:00
Jasno, ale w sam raz ciepło. Zastosowania szyb przeciwsłonecznych
Stały dostęp do światła słonecznego jest istotny w każdym budynku, ale jego duża ilość może przeszkadzać. Podobnie rzecz ma się z energią cieplną ze słońca, która może w miesiącach letnich prowadzić do wzrostu wydatków na klimatyzację. Oba problemy rozwiązuje szkło przeciwsłoneczne.
Informacje prasowe
2021-04-21, 10:30
Transport przyszłości – szybki, komfortowy, bezpieczny
Pandemia COVID-19 odmieniła nasze sposoby przemieszczania się, ale komunikacja publiczna pozostaje istotnym elementem wielu miast. Nie zmienia to faktu, że w nadchodzącej przyszłości obszar ten czekają ogromne zmiany. Jedną z nich będzie zwiększenie bezpieczeństwa sanitarnego, w czym może pomóc szkło antymikrobowe.
Informacje prasowe
2021-03-30, 10:00
Szkło widoczne dla ptaków, opracowane dla ochrony przyrody
Pilkington United Kingdom Limited, należący do NSG Group, opracował nowe szkło Pilkington AviSafe™. Jego specjalna powłoka zapobiega zderzaniu się ptaków z oknami i szklanymi fasadami budynków.
Informacje prasowe
2021-03-22, 14:27
NSG Group Super Etyczną Firmą
NSG Group po raz trzeci otrzymało tytuł Etycznej Firmy w konkursie organizowanym przez „Puls Biznesu”. Trzecie wyróżnienie z rzędu oznacza, że Pilkington dołączy do Forum Super Etycznych Firm.
Informacje prasowe
2021-03-11, 13:00
Szklane remedium na hałas
Współczesny świat jest bardzo głośny – miasta pełne są szumu pochodzącego z ludzkiej działalności. Długotrwała ekspozycja na niepożądane dźwięki ma poważne konsekwencje zdrowotne, więc należy jej przeciwdziałać. Może w tym pomóc szkło dźwiękochłonne.
Informacje prasowe
2021-03-09, 12:00
Mycie okien to przeszłość, teraz myją się same.
Powoli nadchodzi wiosna, a wraz z nią część z nas zabierze się za porządki. Jednym z wiosennych rytuałów jest mycie okien, ale nie każdy umie i lubi to robić. Rozwiązaniem problemów ze smugami i zaciekami może być szkło samoczyszczące.
Informacje prasowe
2021-03-01, 12:16
NSG Group poprawiła swój rating klimatyczny
NSG Group uzyskała ocenę Climate Change A- w ratingu prowadzonym przez organizację pozarządową CDP. Prośrodowiskowe działania zyskały uznanie CDP, która doceniła prowadzone przez Grupę reformy oraz jawność informacji w tym zakresie.
Informacje prasowe
2021-02-12, 08:38
Stół, komoda, biurko. Szkło w meblach
Szkło używane jest w meblarstwie od setek lat, ale dopiero dwudziestowieczny rozwój technologii produkcyjnych pozwolił na uwolnienie jego potencjału. Szkło jest współcześnie często stosowane w meblach i blatach. Najnowocześniejsze technologie szklane umożliwiają spełnienie wymagań każdego projektanta.
Informacje prasowe
2021-02-09, 11:55
Trendy w szkle architektonicznym na rok 2021
Pandemia koronawirusa i zmiany klimatu były głównymi czynnikami, które kształtowały świat w 2020 roku i można założyć, że będą to czynić również w 2021. Sprawi to, że gospodarka będzie dążyć do zapewnienia bezpieczeństwa, ale również ekologiczności. Szkło architektoniczne może pomóc w obu kwestiach.
Informacje prasowe
2021-02-03, 12:00
Czysty jak szkło. Jak dobór szkła może ograniczyć choroby
Nowe drobnoustroje, niedostatki w ochronie zdrowia i zmiany klimatu to jedne z czynników, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia epidemii. Należy temu zapobiegać w każdy możliwy sposób – wybór odpowiedniej jakości szkła może w tym pomóc.
Informacje prasowe
2021-01-21, 12:04
Natchnieni szkłem ludzie z pasją
Na blogu Natchnieni Szkłem prezentowane są najnowsze trendy w technologiach szklanych, jak również przykłady najambitniejszych projektów architektonicznych. Przede wszystkim jednak jest to przestrzeń dla wszystkich pasjonatów szkła; łączą się w niej ludzie zajmujący się nim zawodowo i hobbystycznie.
Informacje prasowe
2020-12-16, 11:30
12
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.